З дитиною у кіно: Зачарований принц. Огляд анімаційного фільму

Переглянули у кіно з донькою прем’єру мультфільму «Зачарований принц». Цікава, кумедна і мила сімейна комедія. Саме сімейна, бо сподобалося, що майже не було страшних моментів, а всіляка небезпека була дуже обережно обіграна. Тому Єваші (3 р. 11 м) було не страшно. Взагалі, це такий перший її свідомий похід у кіно, і він вдався.

Головні герої були класні. Особливо дівчина. Хоча персонаж, як на мене, досить неоднозначний, тому що вона явна злодійка, і промишляє саме крадіжками і грабунками. І, на відміну від Робін Гуда, вона все це забирає собі. Хоча персонаж поданий як позитивний, милий і няшний. На щастя наприкінці вона перевиховується і втрачає інтерес до золота, бо в неї тепер є справжнє щире кохання, ну і півкоролівства на додачу.

Сам принц Філіп, якого озвучив Олег Вінник, навмисне промальований не дуже красивим. Але за прокляттям від злої відьми (ну куди ж без неї) в нього закохуються всі без винятку жінки, яким він посміхається. А от чоловіки його за це ненавидять. І щоб позбутися цього прокляття Філіп має знайти справжнє щире кохання, а як його знайти, коли всі дівчата в нього і так закохані? Всі, окрім однієї. Самі знаєте якої…)) А він ще й заручений він одночасно з трьома принцесами: Білосніжкою, Попелюшкою і Сплячою красунею.

І саме ота приваблива злодійка береться допомагати принцу пройти складні перешкоди, і за цей їй обіцяли чималу винагороду. Але перевдягається вона у хлопця. Тут я до кінця не зрозуміла, навіщо? Ну і так, принц геть не баче, що то дівчина…

Окрему увагу заслуговують три традиційні принцеси: Білосніжка, Попелюшка і Спляча красуня. Всі вони, авжеж, закохані у одного й того самого принца (цікаво, що вони роблять разом в одному королівстві?). Взагалі, я, якщо чесно, люблю класичні казки і мені не дуже подобаються, як з цих принцес починають насміхатися. Але, якщо абстрагуватися і відкинути класичні історії кожної з них, то в принципі ці персонажі вийшли кумедними і прикольними, а ще цікаві у кожної з них були покровителі.

Загалом у мульті дуже багато смішних моментів, чудова кольорова гама, а також сподобалися пісні, які добре, що не стали дублювати, в оригіналі вони чудово сприймалися.

Хороша сімейна комедія вихідного дня 🙂

Відеоогляд фільму «Зачарований принц»:

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *