Про фільм НАРОДЖЕННЯ ЗІРКИ (2018). Бредлі Купер і Леді Гага у головних ролях

«Народження зірки» з Бредлі Купером і Леді Гагою мене зацікавило як мінімум тим, що можна подивитися на чужий успіх і дізнатися, якими сходинками люди піднімалися вгору.

Взагалі, усілякі такі фільми про зірок, життя за кулісами, становлення і успіх – мені завжди були цікавими. Та і кому не хочеться зазирнути за лаштунки і підглянути, як же творяться шедеври, як живуть знаменитості і чим доводиться платити за оцей самий успіх, бо зі сторони часто здається, що все так легко і просто, на кшталт – маєш голос і хист до пісень, то піднімай одне місце і йди твори, але є одне але… Точніше безліч тих «але», особливо у справді талановитих людей, які часто дуже у дуже невпевнені у собі і дуже вразливі.

То про що ж фільм «Народження зірки»? А фільм справді про таланти і шлях до вершини, з купою неймовірних пісень, які до мурашок проймають! Так що атмосфера просто вау, вау, вау! А також про невпевненість в собі, про підтримку, про віру і про людей, яких варто цінувати і берегти…

Зізнаюся чесно, про Леді Гагу я майже нічого не знала раніше, і пісні її проходили завжди якось повз мене, але тут я справді її відкрила для себе і не тільки як співачку, але і як чудову актрису! Я справді їй вірила, точніше у мене навіть сумнівів не було у тому, що вона справжня, а не говорить завчений текст. І якби я не знала, що історія ця взагалі є рімейком від 1937 року, то подумала би, що це частина життя самої співачки (вибачте мене фанати Гаги, я не знаю її біографію).

Цей фільм, до речі, є дебютною режисерською роботою Бредлі Купера. Він мені подобався завжди як актор, особливо після «Області темряви», але як до режисера все ж таки є питання, але то мої власні враження.

Загалом сам сюжет є дуже й дуже класичним (ну, це ж рімейк все ж таки), але ж не це головне у фільмі, а вся та атмосфера, яку добре вдалося передати глядачам з доставкою прямо у наші душі (принаймні, я сподіваюся, більшості). Тому варто йти саме за цим у кіно, за всіма тими емоціями, які ми так любимо у концерт них залах, коли приїздять з гастролями легендарні групи і наші кумири.

До речі, Бредлі Купер у ролі рок-музиканта (кантрі?) виглядає дуже органічно і природньо, ніби є у ньому прихована нереалізована мрія і у цьому прояві…

Чи все ідеально? Авжеж ні. Трохи не сподобалося, що було забагато крупних планів, а також місцями дещо затягнуті діалоги. Ну і я би показала фільм у зворотному порядку, коли кінець історії на початку, а завершення – їх старт. Щоправда, це моє таке власне бачення, і ви з ним можете цілковито не погодитися.

Фільм дуже хороший! Атмосфера передається неймовірно, динаміка чудова, людські стосунки у різних проявах. І зрештою, якщо ви любите Гагу, фільми з піснями і історії успіху, то ця стрічка вам має сподобатись. Моя оцінка 8/10.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *